БТС
Rambler's Top100
бтс

ПРО ФІРМУ

"БТС" працює на ринку України з 1995 року, як дочірнє підприємство німецького акціонерного товариства BTS Bau Technik Systeme AG, а після реорганізації німецької фірми, дочірнє підприємство BTS Bau Technik Systeme GmbH. На сьогоднішній день ДП БТС розвивається в різних напрямках, які доповнюють один одного.

    Напрями діяльності фірми:
  • Виготовлення та реалізація віконних та дверних конструкцій, реалізація торгівельного та складського обладнання, як нового так і вживаного;
  • реалізація сільськогосподарської та вантажної техніки, нової та вживаної;
  • рекламна діяльність.
    Дещо детальніше про основні напрями нашої діяльності:

Вихід на європейські ринки спонукав переглянути підхід до будівництва, зокрема щодо віконних технологій, які застаріли і не могли задовольнити споживача. Тому вибираючи напрями діяльності ми зупинились на виготовленні та встановленні високоякісних віконних та дверних блоків, балконних та фасадних вітражів, а також автоматичних дверей, які відповідають високим європейським стандартам і як результат забезпечують якість та зручність у практичному використанні.

Для виготовлення віконних та дверних конструкцій використовуються технологічне обладнання та матеріали провідних вітчизняних та європейських фірм : WEGOMA, Tehnoform, Sigenia, KBE, Броварський з-д алюмінієвих будівельних конструкцій.
У цій сфері нашими клієнтами є як приватні споживачі, так і будівельні та торгові організації.

Швидкий розвиток приватного бізнесу, торгівельних організацій і відповідно зростаючий попит на торгівельне та складське обладнання спонукав нас вийти на ринок торгівельного обладнання. В основному ми продаємо обладнання таких фірм, як Tegometall, Wanzll, Linde (Німеччина), IGLOO (Польща).
У цій галузі основними нашими партнерами є торгівельні компанії, які формують мережу супермаркетів, мінімаркетів по Західній Україні. Основним попитом користується бувше у вжитку обладнання, яке в доброму стані, але менш вартісне по ціні.

Ще одним напрямом нашої діяльності є продаж нової та бувшої у вжитку сільськогосподарської, грузопідйомної техніки, а також спеціальної дорожньо-ремонтної техніки.
По сільськогосподарській техніці (трактори, комбайни, запчастини до них) користуються попитом продукція фірми "John Deere", "Case", "Fendt", "DEUTZ- FAHR", "CLAAS", "MF".
По сільськогосподарській техніці нашими партнерами є фірми "Fritz Brandt", "CLAAS"

По дорожній техніці (холодні фрези, віброкотки, комбіновані катки, асфальтоукладчики, віброплити, грейдери) користуються попитом продукція фірми "BITELLI", "Vogele", "Bomag", "WIRTGEN" "HAMM"
По дорожній техніці нашими партнерами є фірми "Fischer", "LOTHAR Scholz".
По кранах і навантажувальній техніці (крани, автомобільні і автомобільні навантажувачі) користуються попитом продукція фірми "LIEBHERR" "ATLAS" "OsK" "FUCHS" "EFFER"
По дорожній техніці нашими партнерами є фірми "Nagel" "FMS" "VOGEL LKW"